Wolontariusze i współpracownicy

Wolontariusze (w kolejności alfabetycznej)

 

Zuzanna Brus: absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, zajmuje się mediami społecznościowymi i komunikacją w Internecie. Odbyła staż w dziale marketingu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i pracowała w Fundacji GPW jako koordynator ds. social mediów. Obecnie pracuje jako specjalista ds. social mediów w wielu fundacjach i instytutach. Prowadzi popularny profil na Instagramie poświęcony modzie i makijażowi artystycznemu: Zuzjab ma 12 tysięcy obserwujących.


Wioleta Kryńska: studentka ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku Pedagogika specjalna, specjalność z pedagogiki resocjalizacyjnej i profilaktyki społecznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ogromna miłośniczka zwierząt. Po ukończeniu studiów planuje kształcić się w kierunku felinoterapii, by powiązać wykształcenie pedagogiczne z pasją do kotów. Aktywna fizycznie wegetarianka. Wolontariuszka w FDK od września 2021 r.

 

Sara Prekurat: absolwentka resocjalizacji na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Związana z Fundacją jako wolontariuszka od 2020 r. Bierze udział w pracach redakcyjnych w ramach bloga eWKratke.pl, pracach organizacyjnych i koncepcyjnych. Prowadzi projekty, prezentacje oraz elementy zajęć w więzieniu, administruje postami na blogu oraz jest sekretarzem redakcji eWKratke.pl. Prywatnie pracuje jako wychowawczyni w świetlicy szkolnej. Kocha teatr i improwizację i ma nadzieję w przyszłości połączyć tę pasję z kierunkiem studiów.

 

Marcin Prokop: absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunkach Stosunki Międzynarodowe oraz Administracja. Oba kierunki ukończył z wyróżnieniem i kilkoma stypendiami. Pracuje jako specjalista ds. inwestycji w firmie Up-Telecom. Pasjonat historii, geografii i podróży, który potrafi we właściwy, wartościowy oraz interesujący sposób przekazać wiedzę. W ramach współpracy z naszą Fundacją wielokrotnie prowadził projekty poświęcone tematyce swoich zainteresowań dla osób odbywających karę więzienia w Aresztach Śledczych Warszawie Grochowie, Służewcu i Białołęce.

 

Ada Szulc: studentka Studiów Wschodnich na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się kulturą Dalekiego i Środkowego Wschodu. Jej pasją są działania społeczne i nauka języków obcych. W naszej Fundacji zajmuje się komunikacją w mediach społecznościowych.

 

Zosia Szulc: absolwentka ochrony środowiska na Birkbeck, University of London (MSc Environment and Sustainability) oraz fotografii London South Bank University (BA (Hons) Digital Photography). Pasjonuje ją badanie i rozwiązywanie problemów środowiskowych i społecznych. Chce przyczynić się do znalezienia i wdrażania zrównoważonych rozwiązań i stylów życia. Z Fundacją współpracuje od 10 lat, współrealizując różne projekty, m.in. warsztaty twórcze w więzieniu dla kobiet w Warszawie Grochowie oraz warszawskich Młodzieżowych Ośrodkach Wychowawczych. Prowadzi działania komunikacyjne w social mediach Fundacji, w tym profil E-DROM.PL, Portalu Kultury Romów.