Aktualności strona główna – kolumna 2

Czy kolory mają uczucia?

Artystka Dorota Podlaska uczyła blogerki jak malować uczucia kolorami. Powstały emocjonalne autoportrety.

Zbiórka książek do więzienia

Zbieramy książki w językach obcych dla kobiet z więzienia w Areszcie Śledczym Warszawie Grochowie!!!

Medale w więzieniach

Film Leszka Wejcmana  o projekcie „Medale w więzieniach” zrealizowany w Areszcie na Służewcu i Białołęce.więcej

Romano Hip-Hopo

Romano hip-hopo in English “Mekh man daje” to tradycyjny utwór zarapowany i zatańczony przez romską młodzież z warszawskiej Pragi Południe, która w ten sposób opowiada o sobie i swojej tożsamości.

Muzeum Kultury Romów w Warszawie

Projekt  o propagowaniu rzetelnej wiedzy o Romach.  Galeria sztuki i fotografii romskiej.

Projektowanie uniwersalne

Warsztaty projektowania uniwersalnego dla dzieci ze szkół podstawowych.  Uczymy dzieci empatii i nowego spojrzenia na otoczenie, tak by nikogo nie wykluczać.